Eko-Myśl laureatem „Diamentów Forbesa” 2022

Stabilna pozycja na rynku, inwestowanie w rozwój, zmotywowani pracownicy, wiarygodność płatnicza oraz zaufanie partnerów i lokalnej społeczności – to niezmienne priorytety firmy Eko-Myśl od ponad dekady. Kolejne prestiżowe wyróżnienie Forbesa jest potwierdzeniem słuszności obranej drogi.

W siedzibie firmy Eko-Myśl w Dalsze 12 października br. odbyło się spotkanie, na którym zostało wręczone spółce wyróżnienie „Diamentów Forbesa” 2022. Pamiątkową tablicę oraz list gratulacyjny Redaktora Naczelnego Forbes Polska, na ręce Pani Dyrektor Iwony Pawlicz, przekazał przedstawiciel ING Banku – Partnera Strategicznego „Diamentów Forbesa” 2022. Na spotkaniu obecna była również Prokurent spółki Amandine Montulet.

„ Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Tytuł „Diament Forbesa 2022” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce. Spółka Eko-Myśl uplasowała się na 9. miejscu na liście regionalnej. To jednak nie pierwsze wyróżnienie firmy w tym prestiżowym rankingu – Eko-Myśl jest również laureatem „Diamentów Forbesa” 2021.

Wyniki tegorocznego rankingu zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in.: wyniki finansowe za lata 2016 – 2020, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. Firmy z grona „Diamentów Forbesa” zostały podzielone na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie – według poziomu przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych, powyżej 250 mln złotych.